2021

Yellow                                                               NTGent / Luk Perceval
3 Sisters                                                           TR Warszawa / Luk Perceval
Liebestod                                                        Festival Avignon/NTGent / Angelica Lidell
Katja Kabanova                                             Komische Oper Berlin / Jetske Mijnssen
De Hoop                                                          Tutti Fratelli Antwerpen/ reinhilde Decleir

2020


Die Entführung aus dem serail                   Grand theatre du Geneve / Luk Perceval
De woordenaar                                               Muziektheater de Kolonie
Just Asking                                                       NTGent / Peter Seynaeve
Jungfrau                                                            Toneelgroep Maastricht / Frank Van Laecke
Il barbiere di Siviglia                                      Det Norske opera  / Jetske Mijnssen


2019

Session                                                              Eastman / Sidi Larbi Cherkaoui
Auferstehung                                                  Theater Bremen / Alize Zandwijk
Black                                                                  NTGent / Luk Perceval
Trilogien                                                            Det Norske Teatret / Luk Perceval
Don Carlo                                                          Graz Oper / Jetske Mijnssens
De thuiskomst                                                 Internationaal theater Amsterdam / Nanouk Leopold
Eines langen Tages Reise in die nacht       Schauspielhaus Köln / Luk Perceval
Repelsteeltje en de blinde prinses             Theater Rotterdam / Pieter Kramer
 
2018
Als niemand me ziet                                       Opera/Ballet Antwerpen / Jonas Vlerick
Europa in de herfst                                         Malpertuis / Piet Arfeuille
Oogst van de wrok                                          NTG-Thalia theater / Luk Perceval
Slapend rijk                                                       Skagen 
Die ratten                                                          Theater Bremen / Alize Zandwijk
Rosa oder die barmherzige erde                 Wiener Burgtheater / Luk Perceval
Gesprek met de regen                                    Nieuw Stedelijk / Stijn Devillé
Faust                                                                   Noord Nederlands Toneel / Hendrik Aerts
Mevrouw Bob                                                   De Kolonie muziektheater / Sam Bogaerts
Der Schimmelreiter                                        Theater Bremen / Alize Zandwijk
Bloemen van een autist                                Tutti Fratelli / Jan Sortie-Reinhilde Decleir
Karst mis kerst                                                 Het Paleis Antwerpen
 
2017
We Free Kings.                                       NTGent / Wim Opbrouck
Infinite now                                            Opera Antwerpen / Mannheim / Luk Perceval
Hunger                                                  Thalia Theater / Luk Perceval
King Lear                                               Het paleis Antwerpen / Simon De vos
Eugen Onegin                                        Oper Graz / Jetske Mijnssen

2016 

 

Closer                          

Hedda Gabler

Eine familie                

Het jaar van de kreeft     

Liefde  

Geld

De Wattman

Der Gute mensch von Sezuan

Addio Amore

Hele dagen in bomen

Zwanemans                

 

 

2015

 

Liebe 1                                                    

Sneeuw                            

Hotel malaria                  

Tonar                               

De middelmatige man    

Exiles                              

Sirene                              

Die Blechtrommel           

 

2014

 

We shall overcome           

Ten huwelijk                    

Vuurvrouwen                    

Macbeth                            

De verwondering             

Front                                 

Exiles                                

Parsival                             

Almira                              

 

2013

 

Diep in mijn hart                   

Die nackte wahnsinn              

Desperado                               

De idioot                                 

Suikerspin                              

Romeo en Julia                       

Vreugdetranen drogen snel   

Schande                                  

Jeder stirbt für sich allein       

Platonov                                  

 

2012

 

Half elf zomeravond               

Tartuffe                                  

Man in de mist                       

Faust                                      

Niets is onmogelijk                

Operette dagdroom                

Onvoltooid verleden              

God van de slachting             

 

2011

 

Bruid in de morgen              

In ongenade                           

Flou                                      

De getemde feeks                 

Macbeth                                 

Watou                                     

Wat is drinken                        

Gregoria                                 

 

2010

 

Lucifer                                 

La grand bouffe                   

Over de bergen                    

Litteken lip                          

Maison fragile                     

De strafkolonie                    

Hout                                    

Hamlet                                 

Betty en Morris                  

 

2009

 

Adams appels                     

Lysistrata                             

Nach der probe                   

The Kennedy's                     

Mondays                              

Linoleum                            

Nach der probe    

               

2008

 

De vergeten straat                

Anatol                                  

Kreon                                   

Luizenopera                         

Herzog Blaubarts burg         

Cement                                 

 

2007

 

Les Troyens                                

Moliere eine passion                   

Oresteia                                       

Marienvesper                               

Tod einen handelungsreisenden   

 

2006

 

Het leven een droom          

Platonow                            

Maria Stuart                       

Lulu live                           

 

2005

 

Turista                                         

Tristan und Isolde                        

Dood van een handelsreizger      

Offertorium

Volk                                

 

2004

 

Jean Baptiste                      

Het kouwe kind                  

Richard III                          

Die frau von früher             

 

2003

 

Vrijdag                               

Oom Vanja                        

Cannibali                           

Andromache                      

The sunshineboys             

 

2002 

 

Andromak                           

Dantons dood                      

Tim van Athene                   

Das kalte kind                      

 

2001

 

Asem                                           

Amlet                                           

Traum im herbst                          

The luitenenant from Inishmore  

 

2000

 

Aars                                     

Circus Ronaldo                    

Skagen-Toneelhuis / Mathijs Scheepers

Toneelhuis / Bart Meuleman

Theater Bremen / Alize Zandwijk

Toneelgroep Amsterdam / Luk Perceval

NTGent / Peter Verhelst

Ruhrtriennale Duisburg / Luk Perceval

De Kolonie / Johan Van Assche

Theater Bremen  / Alize Zandwijk

Tutti Fratelli / Reinhilde Decleir - Nienke Reehorst

Theater Malpertuis / Piet Arfeuille

Het Paleis / Guy Joosten

 

 

 

Ruhrtriennale Duisburg / Luk Perceval

Muziektheater LOD / Inne Goris

NTGent / Peter Verhelst

Ultima Vez / Seppe Bayens

Tutti Fratelli / Reinhilde Decleir- Tom Dupont

Thalia Theater Hamburg / Luk Perceval

Toneelhuis / Bart Meuleman

Thalia Theater / Luk Perceval

 

 

 

NTGent / Wim Opbrouck

Tutti Fratelli / Reinhilde Decleir

Ro Theater / Alize Zandwijk

Baltic House St.Petersburg / Luk Perceval

Toneelhuis / Bart Meuleman

Thalia Theater-NTGent / Luk Perceval

Munchen Kammerspiel / Luk Perceval

NTGent / Peter Verhelst

Staatsoper Hamburg / Jetske Mijnssen

 

 

 

Tutti Fratelli / Reinhilde Decleir

Thalia Theater  / Luk Perceval

Toneelhuis / Bart Meuleman

Lazarus / Ensemble

Laika / Jo Roets

Het Paleis / Simon Devos

Ro Theater / Alize Zandwijk

Munchen Kammerspiel / Luk Perceval 

Thalia Theater / Luk Perceval

NTGent / Luk Perceval

 

 

 

Toneelhuis / Bart Meuleman

NTGent / Dimiter Gotscheff

Toneelhuis / Bart Meuleman

Zuidpooltheater / Jan Decleir-Koen Desutter

Toneelhuis / Olympique Dramatique

Tutti Fratelli / Reinhilde Decleir

Toneelhuis / Tom Dewispelaere

NTGent / Jan Eelen

 

 

 

NTGent / ensemble

Toneelgroep Amsterdam / Luk Perceval

Toneelhuis / Abke Haring

Tutti Fratelli / Reinhilde Decleir

Ruhrtriennale Gladbeck / Luk Perceval

Laika / Nöel Fischer

Lazarus / ensemble

KVS / Bart Meuleman

 

 

 

Zuidpool Theater / ensemble

NTGent - Toneelgroep Amsterdam / Johan Simons

Muziektheater Transparant / Josse De Pauw

Toneelhuis / Olympique Dramatique

Toneelhuis / Abke Haring

Toneelhuis / Bart Meuleman

Toneelhuis / Abke Haring

Thalia Theater / Luk Perceval

Jan vzw / Peter Seynaeve

 

 

 

Toneelhuis / Olympique Dramatique

Tutti Fratelli / Reinhlde Decleir

Thalia Theater / Luk Perceval

Thalia Theater / Luk Perceval

Jan vzw / Peter Seynaeve

Toneelhuis / Abke Haring

Schauspielhaus Dresden / Luk Perceval

 

 

Ruhrtriennale - NTGent / Johan Simons

Schaubuhne Berlin / Luk perceval

Zuidpooltheater / ensemble

Tutti Fratelli / Reinhilde Decleir

Salzburger Festspiele Wien / Johan Simons

Jan vzw / Peter Seynaeve

 

 

 

Staatsoper Stuttgart / Joachim Schlömer

Salzburger Festspiele / Luk Perceval

Toneelgroep Amsterdam - NTGent / Johan Simons

Deutsche Staatsoper Berlin / Luk Perceval

Schaubuhne Berlin / Luk Perceval

 

 

Ruhrtriennale-NTGent / Johan Simons

Schaubuhne Berlin / Luk Perceval

Schaubuhne Berlin / Luk Perceval

Munchen Kammerspiel / Luk Perceval

 

 

 

Wienerfestwoche / Luk Perceval

Staatsoper Stuttgart / Luk Perceval

Toneelhuis / Luk Perceval

ZT Hollandia / Gerard Jan Rijnders

Toneelhuis / Josse De Pauw

 

 

 

Toneelhuis / Wayn Traub

Toneelhuis / Luk Perceval

ZT Hollandia / Johan Simons

Akademie theater Wien / Stephan Müller

 

 

 

ZT Hollandia / Johan Simons

Toneelhuis / Luk Perceval

Toneelhuis / Jan Decorte

Toneelhuis / Luk Perceval

Akademietheater Wien / Gert Voss

 

 

 

Toneelhuis / Luk Perceval

Toneelhuis / Jan Decorte

Toneelhuis / Gerard Jan Rijnders

Schaubuhne Berlin / Luk Perceval

 

 

 

Toneelhuis / Luk Perceval

Toneelhuis / Jan Decorte

Munchen Kammerspiel / Luk Perceval

Akademietheater Wien / Dimiter Gotscheff

 

 

 

Toneelhuis / Luk Perceval

Toneelhuis / ensemble